1 Catherine The Brave: Return to the Voice - spektakl Teatru Pieśni Kozła, szkocka muzyka!

środa, 6 sierpnia 2014

Return to the Voice - spektakl Teatru Pieśni Kozła, szkocka muzyka!Jestem w szoku. Są takie świry jak ja, tylko oni mają większą odwagę uczestniczyć i wysilić się, by tam pojechać i to wszystko zebrać. Podobno za parę godzin premiera projektu, ponoć ma śpiewać Ania Maria Jopek (między innymi). Uwielbiam ją za to, że bierze udział w takim projekcie, uwielbiam ją też za to, że wzięła udział w płycie Carrantuohill.

Ten spektakl na pewno będzie niesamowity. Widzę, że Polacy i Szkoci lubią się i jest jakaś wzajemna fascynacja, może dlatego kupiłam bilet do Glasgow na 2 listopada? Ciągnie tam... Pal licho już klimat, to ludzie tworzą klimat. Kiedy oglądam takie dokumenty jak ten, wiem dlaczego mi na tym punkcie odbiło. Jako muzykowi, jako etnografowi, jako człowiekowi, który kocha odmienność. Jakże ja bym chciała obejrzeć i posłuchać tego na żywo...

Tutaj wszystko o projekcie Teatru Pieśni Kozła: http://piesnkozla.pl/

Oficjalna strona spektaklu: http://www.returntothevoice.com/


1 komentarz:

  1. Klimat klimatem, ale powiedzmy sobie szczerze...te mgły i deszcz tez składają się na tę szkocką tajemniczość i magię :) Śmiem twierdzić, że gdyby tamtejsza pogoda była inna, te wzgórza, wrzosowiska i Loch Ness nie byłyby nawet w połowie tak fascynujące :)))

    Anna Maria Jopek śpiewała z Carrantouhill? Nawet nie wiedziałem :)

    OdpowiedzUsuń